Ali Deliak'ın ismi o salona verildi

13 Eylül 2017 Çarşamba 10:04

Ali Deliak'ın ismi o salona verildi
Haberi Paylaş

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, bir süre önce yeni dernek binasında hizmet vermeye başlayan Karadeniz Ereğli Fenerbahçeliler Derneği’nden vefa örneği

 

Bir süre önce yeni dernek binasında hizmet vermeye başlayan Karadeniz Ereğli Fenerbahçeliler Derneği’nden vefa örneği

Karadeniz Ereğli Fenerbahçeliler Derneği bir süre önce Murtaza Mahallesi Orta Sokak Orhan Gazi Caddesi üzerinde Halkbank Karadeniz Ereğli Şubesi yanında hizmet vermeye başlayan dernekte, dernek odalarından birine de vefa örneği olarak “Ali Deliak Yemek Salonu” adı verildi.

Karadeniz Ereğli Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Serdar Özbek, bir süre önce dernek binamızı Murtaza Mahallesi Orta Sokak’ta Halkbank yanında yer alan 4 katlı binamızda hizmete açtık. Derneğimizde bir vefa örneği olarak merhum Üyemiz Ali Deliak’ın adını da yaşatacaklarını söyledi.

Aziz yıldırım gelecek

Özbek konuya ilişkin Değişim Habere yaptığı açıklamada ayrıca şu görüşlere yer verdi;” Derneğimizi bir süre önce Murtaza Mahallesi Orta Sokak Orhan Gazi Caddesi üzerinde yer alan 4 katlı binamıza taşındık. Yeni binamızda taraftarlarımız daha geniş, ferah ve nezih ortamda karşılaşmaları izleme fırsatını elde edecekler. Ayrıca binamızda gün içinde yemek salonlarımızda yemek servisimizde var. Salonlarımızda sadece üyemiz, taraftarımız değil Karadeniz Ereğli halkı yemek yiyebilecek. Derneğimizin resmi açılışını ilerleye günlerde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırm’a ve üyelerin katılımıyla gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Tam net tarih belli değil, Fenerbahçe Spor Klubumuzle görüşmelerimiz devam ediyor. En kısa sürede tarih belli olacak, açılışımızı Aziz Yıldırım yapacak.

Vefa örneği

Derneğimizde geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, Özgürlükçü ve Dayanışma Partisi (ÖDP) Zonguldak İl Başkanı, koyu bir Fenerbahçe taraftarı ve Yönetim Kurul Üyemiz Ali Deliak’ın adını derneğimizde yaşatacağız.

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, Özgürlükçü ve Dayanışma Partisi (ÖDP) Zonguldak İl Başkanı, koyu bir Fenerbahçe taraftarı Yönetim Kurul Üyemiz olan arkadaşımız Ali Deliak’ı toprağa verdik. Yönetim Kurul Üyemizi, can kardeşimizi toprağa vermenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Yönetim Kurul Üyemizin adını derneğimizde yaşatacağız. Dernek odalarımızdan birine, “ALİ DELİAK YEMEK SALONU”adını verdik. Derneğimizde üyemizin adını yaşatacağız, o  bunu haketti…Onunla geçirdiğimiz günleri de unutmayacağız. Mekanın cennet olsun HOŞÇAKAL DOSTUM!..!”

Hatırlanacağı gibi Dernek Başkanı Özbek, merhum Deliak’ın vefatının ardından sosyal paylaşımda yaptığı açıklamada da duygusal cümlelerle paylaşmıştı : “İyi bir muhasebeci olabilir insan hatta iyi bir devrimci de olabilir. Hatta hatta iyi bir lider de olabilir. Ama Ali gibi iyi insan olamaz. Son yolculuğundaki manşeri kalabalık senin insan sevgine geldi dostum. Senin yokluğuna alışmak zor olacak Devrettiğin bayrağı hiç bırakmayacağız. HOŞCAKAL DOSTUM” dedi.

Yorumlar